Rozvoz mäsa do domu

Rozvoz mäsa do domu

Medzi naše hlavné služby patrí rozvoz mäsa do domu zákazníka. V našom portfóliu nájdete široké portfólio mäsa, kde si nájde to svoje aj ten najnáročnejší zákazník.

Po objednaní produktov realizujeme rozvoz mäsa do domu po dohode so zákazníkom, aby sme sa mu čo najviac prispôsobili. Aktuálne medzi naše hlavné lokality patrí Bratislava a okolie, ako aj prihraničné oblasti ako Rajka, Kittsee, Wolfsthal a ďalšie obce.

Na rozvoz mäsa do domu zákazníka používame vlastné vozidlo, produkty sú vákuovo balené a dodržiavame najvyššie hygienické štandardy. Pri rozvoze je taktiež možné platiť kartou, kde disponujeme prenosným terminálom. Samozrejme je rozvoz možný aj do iných lokalít v prípade dohody so zákazníkom.

Naše mäso patrí k najkvalitnejším na trhu, nakoľko ide o bio produkty, kde dodávateľmi sú slovenskí farmári, ktorých sa snažíme čo najviac podporovať.

V našom portfóliu nájdete kompletnú ponuku hovädzieho mäsa, kde okrem iného nájdete sviečkovú, močing, zadné na dusenie, orech, pliecko, sviečkovú, roštenku, rebrá, mleté mäso, ako aj mnoho ďalšieho.

Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky ohľadne rozvozu mäsa až k Vám domov, neváhajte nás kontaktovať.

 

 

Shopping Cart